Burlumbuş Otu Jeli Nerelerde Kullanılır?

Burlumbuş otu jeli sırt, bel, boyun, kas, eklem, diz kapağı gibi bir çok ağrıda kullanılabilmektedir. Bu bölgelerde özel olarak etki seviyesi çok daha fazladır ve ağrıları çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırır. Bir çok insan özellikle bel bölgesi olmak üzere vücudunun farklı bölgelerinde ağrılar yaşamaktadır. Bu ağrıların farklı nedenleri olduğu bilinse de hiçbir ağrının tam olarak neden kaynaklandığını bilmek pek mümkün değildir. Uzmanlar genelde hafif acının oluşturduğu psikolojik bir oluşum olarak tanımlar. Peki ağrılar psikolojik durumlar ise masaj nasıl ağrılara fayda ediyor gibi sorunlar kafanızda oluşabilir. Dediğimiz gibi ağrı psikolojik bir oluşumdur hücrenin gördüğü zarara göre bu baskı arttığı için ağrıda şiddetlenir. Ancak masajın iyi geleceğini düşünüp kendinizi buna uyarladığınız için kişi masajdan sonra ağrıları geçmiş gibi hisseder. Aslında hücre hala acı sinyali yayıyor olsa bile sizler bunun üstünü kapatırsınız. Burlumbuş otu jeli ise doğrudan zarar görmüş olan hücre tarafından emilerek onarılmasına yardımcı olur.

burlumbuş

Burlumbuş Otu Jeli Eklem Ağrıları

Eklem ağrıları da aynı şekilde psikolojiktir. Ancak burada hareket ederken sürtünmeden kaynaklı yıpranmalar oluşur. Bu yıpranmalar ciddi hasar seviyelerine ulaşabilir. Burlumbuş otu jeli yenileyici yapısı sayesinde eklem bölgelerinde ki eklem sıvısını yenileyerek kişinin eklem hareketlerinde zarar görmesini engeller. Bu sayede ağrıların kesilmesine yardımcı olur. Düzenli bir şekilde kullanıldığında tekrar oluşabilecek eklem ağrılarınında önüne geçerek sizlere daha fazla hareket kabiliyeti sağlar.

Burlumbuş Otu Jeli Vücut Ağrıları

Burlumbuş otu jeli bölgesel ağrıları tamamen ortadan kaldırır çünkü bir çok hücresel yenileme özelliği olan burlumbuş otu içerisinde bir çok kaynak barındırır. Bu kaynaklar sayesin de ürün içerisinde bulundurduğu 6 farklı bitki harmanlanır. Kullanımından sonra ortalama 2 saat içerisinde bölgesel ağrıları ortadan kaldırır. Sırt, bel, boyun ağrılarını da çok kısa bir sürede tamamen geçirme özelliği taşır. Ağır eşya taşımaktan kaynaklanan ya da yaş ilerlemesinden kaynaklanan ağrılara da fayda gösterir. Bazı kişilerde ürünün ağrıları geçirme özelliği normalden daha uzun sürebilir. Bunun sebebi kişinin vücut yapısının yavaş emilmesinden kaynaklanmaktadır.