Burlumbuş Otu Jeli Nedir?, Faydaları Nelerdir?

Günümüzde neredeyse herkesin yaşadığı bir problem olan bel, boyun, sırt ve eklem ağrıları herkesi etkisi altına almış bir durumdur. Çok büyük bir sorun olmasının asıl sebebi ise insanların günlük hareketlerini kısıtlayarak istedikleri imkanı sağlamamasıdır. İnsanlar bu ağrılardan kurtulmak için çeşitli egzersizler ve yöntemlere başvurmaktadır. Lakin bu ağrıların bir çoğu bu tarz yöntemlerle çözülmez. Çünkü eklem bölgesinde ki sıvıyı yenileyecek bir egzersiz yoktur.

Bu sebeple insanların internette bir çok araştırma yapması, sürekli doktorlarla görüşmesi ve uzun çabalara rağmen hiçbir çözüm bulunamamıştır. Çağımızın hastalığı olarak görülen bu bölgesel ağrılar her yaş gurubu bireyde görülebilmektedir. Genellikle soğuk, ani hareketlerden kaynaklandığı düşünülse de bölgesel ağrılar çoğunlukla eklem bölgelerinden kaynaklanır. Örneğin bel kemiğinde ki sıvının azalması sonucu belinizde şiddetli bir ağrı hissedebilirsiniz. Oturup kalkarken, yürürken, ayakta dururken bu ağrı sürekli sizinle olacaktır ve kesinlikle can sıkıcı bir husustur.

Bu eklemler arasındaki sıvıyı örnek vererek açıklamak gerekirse şöyle belirtebiliriz; Araç kapılarını düşünün zamanla gıcırtılar yapmaya başlar bu gıcırtılara engel olmak için araç kapıları bakımlar görerek yağlanır. Ancak bu örnekle uyuşmayan kısım şu ki insanlar kemikleri için kendilerine ne kadar bakım yapmaktadır ? Günümüzde neredeyse 30 yaş ortalama hiçbir insan eklemleri için faydalı bir terapi yapmamıştır. Eklem sıvısı bir çok bireyin günlük hayatındaki yaptığı hareketlerle azalmaktadır. Zamanla vücudun bu sıvıyı yenileme hızı düşer ancak eklemlerin kullanımı hala aynı şekilde devam eder bu yüzden bu sıvı sürekli olarak azalmaya ve bitmeye kadar ilerler. Gerçekten büyük sorunlara sebep olan eklem sıvısı azalması günümüzde çok az miktarda yöntemle yenilenebilir.

burlumbuş otu jeli nedir?

Burlumbuş Otu Jeli Nedir?

Bu yöntemlerden biriside Burlumbuş otu jelidir. Bu jelin özelliği eklem bölgelerine nüfuz ederek o bölgedeki sıvının üretimini hızlandırmasıdır. Sıvının artmasını sağlayarak insanların eklem bölgelerinde ki ve kaslarındaki ağrıların dinmesine yardımcı olur. İçerisinde 7 farklı bitkinin özü bulunan bu ürünün ana içeriği burlumbuş otudur. Bu ot karaman bölgesinde yetişmektedir ve bölge halkı tarafından yıllardır zaten kullanılmaktadır. Yaşlısından gencine kimsenin ağrı sorunu yaşamadığı bir ortam düşünün. Bu ortamın dışında ise herkesin ağrı yaşadığını düşünün gerçekten ilginç bir olaydır. Burlumbuş otu jeli insanların vücudun da yaşadıkları her türlü ağrının giderilmesi, rahatlaması için kullanılan bitkisel ağrı giderici ve yenileyici jeldir.

Bölge halkının topladığı ve fabrikalarda etkisini arttırmak için birkaç bitki ile harmanlanarak geliştirilmiş Burlumbuş otu jeli insan sağlığı için çok faydalıdır. Cildi besleyen, pürüzsüzleştiren ve ağrılarına sebep olan eklem sıvısı azalması, hücresel zarar görme gibi sorunları ortadan kaldırarak her anlamda fayda göstermektedir. Jelin önemli özelliği tabi ki ağrı kesmektedir. Bölge halkının yardımı ile geliştirildiği için zaten ürünün güvenilirliğinden yana herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Bu jeli kullanarak sizlerde ağrı sorunlarınızdan rahatlıkla kurtulabilir ve gündelik hayatınızda sorunsuz olarak işlerinize devam edebileceksiniz.

Burlumbuş Otu Jeli Nasıl Üretilir?

Burlumbuş otu jeli klinik araştırmalarda incelenerek herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmediği ispatlanmıştır. Tamamen bitkisel olarak üretilmiştir ve içeriği tamamen doğadan toplanarak getirtilmektedir. İnsanların ağrı, sızı, kasılma, gerilme sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilmektedir. Ortalama 2 aylık bir kullanım ile eklem bölgesindeki sıvıları tamamen yenileyerek tekrar yaşanabilecek bir ağrının da önüne geçmektedir. Burlunmuş otu jelinin 2 aylık kullanımı ortalama 2 yıl boyunca tekrar o bölgede oluşabilecek bir ağrının önüne geçmektedir. Günümüzde bir çok insan ağır işlerde uğraşır. Şantiye işçisi, güvenlik görevlisi, özel sektörde fiziksel güç ile çalışan bireyler, ev hanımları gibi insanlar gün içerisinde yaptıkları her işte eklemlerini kullandıkları için bu insanlardaki eklem sıvısı azalması çok daha fazla görülmektedir.

Bu insanların özellikle Burlunmuş otu jelini kullanmasını tavsiye ederiz. Çünkü bu insanların eklem sıvısını yenilemek için yapabilecekleri farklı bir faaliyet bulunmamaktadır. Örneğin hem çalışırken ağrı sorunlarınızı çözecek farklı bir yöntem kesinlikle yoktur. Sıkı denetimlerden geçen Burlumbuş otu jeli her üretimde kalite kontrolü yapılarak piyasaya sunulmaktadır. İçeriğinde burlumbuş otu Toros yamaçlarında yetişmektedir. Doğada içerisinde Flukaraton bulunduran tek bitki olması ile gündeme gelmiştir. Bu Flukaraton maddesi eklem sıvısını arttırmak gibi bir özelliğe sahiptir. Dünya üzerinde sadece Toros yamaçlarında yetişmesi nedeniyle de elde etmesi oldukça zor bir bitki köküdür. Jelin içeriğinin %10’u bu bitkinin kökünün sentezlenmesi ile oluşturulmaktadır.

burlumbuş otu jeli faydaları

Burlumbuş Otu Jeli Kullanımı

Gün içerisinde rahat bir şekilde hareket etmenize yardımcı olmaktadır. İçeriğindeki bitkiler çok az miktarda bulunabildiği için Burlumbuş otu jeli sınırlı olarak üretilebilmektedir. 2 aylık bir kullanım ile eklem bölgelerini rahatlatır, sürtünmeyle oluşan ağrıları giderir, eklemin hareket kabiliyetini arttırır, eklemi dejenerasyona karşı korur, uzun vadede yeni kıkırdak oluşumuna yardımcı olur. Bu sebeple ürünü kullanmaya başlayan herkesin minimum 2 aylık bir süreç boyunca kullanmasını tavsiye ediyoruz. Kısa sürede ağrılarınızı geçirmesine rağmen ürünün kullanımını bırakmazsanız ilerleyen zamanda meydana gelebilecek olan ağrılarında önüne geçebilirsiniz. Uzmanların tavsiye ettiği kas gevşetici ağrı kesici kremlere oranla 3 kat daha güçlü bir jeldir ve uzun vadede vücudunuzda ki ağrı oluşumlarını engeller.

Özellikle yaş ortalamasının üstüne çıkmış bireylerde kullanılması önemle tavsiye edilir. Çünkü bilindiği üzere vücut belli bir yaşa geldiğinde kendini yenileme hızı azalmaktadır. Bu sebeple yaşla insanlarda ağrı sorunları çok daha fazla olmakla beraber çok daha şiddetlidir. İnsanların bu ağrılarından tamamen kurtulmasını sağlar. Ürünü almanız için yapmanız gereken hemen sipariş formuna giderek doldurmanız. Daha sonra müşteri temsilcilerimiz size ulaşarak kargonuzun gönderimini sağlar. Ürünü aldığınız zaman kullanım talimatlarını ve saklama koşullarını dikkatli bir şekilde okuyarak kullanıma başlayabilirsiniz. Eğer ağrılarınız için yeterli olmadığı düşünüyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz. Gün de 2 kere 12 saat ara ile ağrı olan bölgelere ince bir tabaka halinde sürerek dairesel hareketler ile ovalayarak cildiniz jeli emmesini sağlamalısınız. Bu kullanım yöntemi bazı bireylerde farklı olması gerekebilir.

Burlumbuş Otu Jeli Nasıl Alınır?

Türkiye’nin her bölgesine güvenli kargo imkanı ile gönderilmektedir. Kapıda ödeme kolaylığı sağlayarak müşterilerimize elimizden gelen her yol ile güven vermeye çalışıyoruz. Kargolar ortalama 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Kargonuz yola çıktıktan sonra size verilecek takip numarası ile internet üzerinde ya da müşteri temsilcimiz ile görüşerek kargonuzun takibini sağlayabilirsiniz. Bulunduğunu bölgenin durumuna göre kargo süreci uzayabilir ya da kısalabilmektedir. Bu durumu da müşteri temsilcimiz ile görüşerek yardım alabilirsiniz. Kargonuzun teslim aldığınızda kuryenin yanında açarak ürünü kontrol ediniz. Herhangi bir sorun olması durumunda kuryenin tutanak tutmasını isteyin ve bu tutanak ile müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Bu sayede en kısa sürede size yardımcı olabiliriz.

Burlumbuş otu jeli tamamen bitkisel bir ürün olduğu için sağlık sorunlarına neden olmaz. Bu klinik araştırmalarda ispatlanmıştır. Sıkı bir denetim altında üretimi yapıldığı için ürünlerin serileri arasında bir kalite farkı da yaşanmamaktadır. İnsanların kafasında soru işaretleri oluşmaması için ürün ile ilgili her türlü bilgi ambalajların üzerinde mevcuttur. Özellikle bel ağrısı yaşayan müşteriler için tavsiye ettiğimi Burlumbuş otu jeli günümüzde ki en kaliteli ağrı kesici kremi olmak için uzmanlarımız elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Çok kısa sürede ürünümüze ulaşıp deneyebilirsiniz. Üründen göreceğiniz etkileri de sayfamızda ki yorumlar kısmında bize bildirebilirsiniz.