Burlumbuş Otu Jeli Nasıl Kullanılmalıdır?

Büyük ölçüde ağrıları ortadan kaldırılmasına yardımcı olan burlumbuş otu jeli mucizevi etkileri sayesinde Karaman’da yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu etkiler genellikle yaşlılıktan kaynaklanan eklem ağrılarında daha net olmaktadır. Yürümeyi, hareket etmeyi kolaylaştıran burlumbuş otu jelinin eklem sıvısını arttırdığı gözlemlenmiştir. Kullanımına başlanıldığında kişilerin aklında genellikle nasıl kullanılmalıdır sorusu ortaya çıkmaktadır. Ürünün genel olarak vücudun her bölgesinde kullanım şekli aynıdır. Özellikle hızlı nüfuz etme özelliği eklem bölgelerinde daha çabuk görülmektedir. Bu da yaşlılar için kullanımının daha çok önem taşıdığını göstermektedir. Belirli bir yaştan sonra vücudun kireçlenerek özellikle eklem bölgelerinde ağrılar oluşması ve bu ağrılardan kaynaklı olarak ortaya çıkan hareket kabiliyetinde azalma gönümüzde sıkça görülmektedir. Ancak düzenli olarak bu ürünü kullanarak bu etkilerden tamamen kullanabilirsiniz.

Burlumbuş Otu Jeli Eklem Bölgelerine Nasıl Uygulanır?

Özellikle diz kapağında oluşan şiddetli ağrılara karışı avuç içinize bir miktar jel döküp diz kapağının hem iç hem de dış kısımına iyice masaj yaparak yedirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi uyguladıktan sonra tamamen emildiğine emin olduğunuz zaman bacağınızı sıcak bir havlu ya da bandaj ile sarınız. Bu etki jelin bacağınız tarafından daha çabuk emilmesine yardımcı olacaktır. Bu etki ile ortalama bir insanda 1 ya da 2 saat içerisinde bu eklem bölgesinde ki ağrılar tamamen kesilir. Ancak bu ilk kullanım olması nedeniyle tekrar bu ağrılar meydana gelebilir. Bu nedenle günlük olarak düzenli bir şekilde bu işlemleri uygulayarak eklem bölgenizde yeniden ağrılar oluşmasını engelleyebilirsiniz.

burlumbuş-otu-jeli

Burlumbuş Otu Jeli Kas Bölgelerinde Nasıl Uygulanır?

Bazı sporcuların en büyük şikayetlerinden olan kas ağrılarına da fayda sağlaması olasıdır. Bu bölgelere de eklem bölgesi gibi yeterli miktarda jeli avuçunuzun içi kısımı ile dairesel hareketler uygulayarak yedirmeniz yeterli olacaktır. Ancak kas bölgelerini sarmanıza gerek olmamaktadır. Ürünün sadece emilmesi bile kas bölgelerinde meydana gelen ağrıları kesecektir. Bir saatlik bir süreçte bu ağrılar tamamen ortadan kalkar. Eğer kas kütlesinde farklı bir sorun var ise ve ağrı kesilmiyor ise doktorunuza başvurmanızda fayda vardır. Çünkü zorlanmadan kaynaklı bir kas yırtılması gibi kalıcı bir zarar meydana gelmiş olabilir.

Burlumbuş Otu Jeli Sırt ve Boyun Bölgelerine Nasıl Uygulanır?

Özellikle sırt, bel ve boyun bölgeleri ciddi ağrı şikayetleri duyulan bölgelerdir. Bu nedenle bu bölgelere başka birisinin yardımı ile uygulama sağlamanız daha iyi olacaktır. Burlumbuş otu jeli avucunuzun içi kısımı ile hafif bir baskı ile tamamen ovarak yedirilir ise ağrının kesilmesi çok daha hızlı olacaktır. Ancak ekleme bölgeleri gibi düzenli kullanım ile bu ağrılara engel olamazsınız. Bu nedenle bu bölgelere sadece ağrılar oluştuğu zaman uygulama tavsiye ediyoruz. Ürünün siparişini verebilmek için hemen burlumbuş otu jeli sipariş ver butonuna tıklayarak sipariş forumuna ulaşabilirsiniz.