Burlumbuş Otu Jeli İle Ağrılarınıza Son Verebilirsiniz

İç Anadolu bölgesinde yetişen ve özellikle Karaman ilimizde oldukça fazla bulunmaktadır.İlkbahar aylarının gelmesi ile burlumbuş otu dağların eteklerinde boy vermeye başlamaktadır. Ocak ayından Nisan ayı sonuna kadar bu otu bölgede bulmanız mümkündür. Karaman’da doğal yollar ile sadece dağ eteklerinde filizlenen bu mucize bitkiyi özellikle eklem ağrıları yaşayanlar kullanmaktadır. Bölgede oldukça fazla ilgi gören bu bitki içerisinde barındırdığı flukaraton sayesinde eklem bölgelerindeki rahatsızlıkların tedavisinde oldukça etkili olmaktadır. Özellikle bahar aylarında yolunuz Karaman’a düştüğünde bu mucize bitkiyi meralardan ve dağlardan kendiniz toplayabileceğiniz gibi kolaylıkla köylü pazarlarından da temin edebilirsiniz. Şifa bulmak için doğal yöntemleri tercih ediyor iseniz kesinlikle burlumbuş otunu ağrılarınızı dindirmek ve rahat bir nefes almak için kullanabilirsiniz.

Burlumbuş Otu Kullanımı

Genellikle yörede yaşayan halk burlumbuş otunu yemek ve salatalara ekleyerek tüketmektedirler. Ancak bu bitkinin yapraklarında sıvı bir jel bulunmaktadır.Bu sıvı burlumbuş otu jeli olarak bilinmektedir. Bu jeli ağrılı bölgelerinize uyguladığınızda kısa zamanda ağrılarınızın kaybolduğunuzu fark edeceksiniz. Boynunuzda, bacaklarınızda, kollarınızda veya belinizde oluşan ağrıları bu jeli sürerek hafif masaj yaparak azaltmanız mümkündür. Burlumbuş jelini ağrıyan eklemlerinize uyguladıktan sonra 15 – 20 dakika içerisinde ağrınızın hızla azaldığını ve rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Ağrılarınızın hızla azalmasının ardından burlumbuş jeli kullanmaktan oldukça memnun kaldığınızı dile getireceksiniz. Jel çok hızlı bir şekilde cildiniz tarafından emilmektedir. Jelin ağrı kesici etkisini görmeniz için doğru uygulamayı yapmanız gerekmektedir.  Düzenli olarak kullanmaya başladığınızda ağrılarınızın azalması sayesinde çok daha rahat hareket edebileceksiniz.

Burlumbuş Otu Jeli İle Ağrılarınıza Son Verebilirsiniz

Burlumbuş otu jeli genel olarak eklemlerde oluşan sıvı kaybından dolayı yaşanan ağrıların azaltılmasında tercih edilmektedir. Bu mucize jeli kullanmaya başlayarak günlük hayata daha aktif katılabileceksiniz.

Burlumbuş jelini kullanırken hiçbir yan etkisi olmadığını ve sadece sizi iyileştirmeye yönelik olarak elde edilmiş bir ürün olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir.Ağrılarınızın azalması veya tamamen yok olması için 2 ay düzenli kullanım gerekmektedir. Ancak her ne kadar yüzde yüz doğal bir ürün olsa da yinede kullanmaya başlamadan evvel mutlaka doktorunuzun onayını alarak kullanmanızı önermekteyiz. Bu mucize bitki ve jeli ile sizde hayat kalitenizi artırabilirsiniz.