Burlumbuş Nasıl Fayda Eder?

Burlumbuş otu jeli 7 farklı bitki karışımından oluşturulan bitkisel ağrı kesici bir kremdir. Eklem, bel, boyun ve sırt ağrılarına çok hızlı bir şekilde etki ederek ağrıları geçirir. İçeriğindeki bitkiler karamandan özel olarak toplanarak üretilmiştir. İçerisinde ki en önemli etken madde ise adından da anlaşılacağı üzere burlumbuş otudur. Bu ot içerisinde flukaraton olarak bilinen bir bileşen bulunmaktadır.

Burlumbuş Otu Nasıl Etki Eder?

burlumbuş nedir?

Doğada ki bitkiler arasında sadece bunun içerisinde bulunan flukaraton kemik nüfuzu hızlı ve deri tarafından kolay emilen bir maddedir. Bu da kozmetik sektöründe birçok ürünün içerisindeki farklı bileşenler ile oluşturulur. Doğada bulunduğu geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde keşfedilmiştir. Dünya da çok fazla miktarda olmaması bu maddeyi değerli bir hale getirmektedir.

ildi güzelleştirmek gibi etkilere de sahip olana flukaraton bu ürünün içerisinde kullanılmasının sebebi diğer bitkilerinin içeriğinin vücut tarafından hızlı bir şekilde emilmesini sağlamak ve kıkırdak uçlarına erişerek kemiklerin hareketlerindeki sürtünme işlemini kolaylaştırmaktır. Bir çok kemik ve eklem ağrısı bu sebeple oluşmaktadır. Burlumbuş otu jeli sayesinde yaşlı genç her birey ağrılarından kurtulabilir. Bölge halkının yıllardır kullandığı bu ürün artık tüm Türkiye’de satışa sunulmuştur.